Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Výšivky a aplikace
Výšivky a aplikace
01.10.2019
V naší dílně se fantazii meze nekladou. Při navrhování a zpracovávání výšivek jednou mozkové závity naplno. Výšivky jsou skvělým způsobem, jak pro pejska i pro sebe mít něco zaručeně originálního. Přidanou hodnotou obojků, vodítek a šátků s výšimkami je, že v případě zaběhnutí čtyřnohého parťáka, nálezce ihned může kontaktovat páníčka a zatoulaného nezbedu vrátit.  

Anebo prostě jen můžete mít zcela originální sadu, kterou nikdo jiný nemá. To se pak snadno dělá paráda na psích akcích, výletech a před kamarády. 
K dispozici je 90 barev nití, což možňuje opravdu velké množství kombinací a každý si tak přijde na své.
Nezapomínáme ani na nás dvounohé. V naší nabídce naleznete kvalitní textil od firmy Adler, na který vyšíváme a našíváme aplikace s různorodou tématikou. Opět je tu možnost zpracování vlastního nápadu a návrhu a vytvoření tak zcela originálního kousku do šatníku, nebo rozlišení týmu prostřednictvím týmových triček.
Aby byl zajištěn komfort při nošení textilu s nášivkou, je z rubu nášivka kryta ochranou textilií, díky které nekouše a neškrábe.
Výšivky jsou trvanlivé, při žehlení se vám nenalepí na žehličku, neseškrábou se, zkrátka vydrží tak dlouho, dokud bude sloužit podklad, na kterém jsou našité.

   

Kontakty
Stormy tails
Veronika Zahradníková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz